Výtěžek 65 tisíc korun vybraný na benefičním koncertu I hudba může pomoci půjde na zlínskou onkologii

12.03.2020 14:03

ZLÍN - Charitativní koncert s názvem I hudba může pomoci se v sobotu 7. března uskutečnil ve 14|15 Baťově institutu. „Mladí zlínští hudebníci v čele s Jiřinkou Lysákovou připravili návštěvníkům skvělý hudební večer, jehož výtěžek, který překonal loňskou vybranou částku na prvním ročníku akce, poputuje na konto projektu Pomáháme onkologii,“ uvedla Petra Štrofová,    PR manažerka institutu.

Akce se zúčastnilo zhruba 120 návštěvníků a atmosféra byla velmi příjemná. Završením večera byl výtěžek z dobrovolného vstupného a partnerských příspěvků v hodnotě 65.264 Kč, který k radosti organizátorů překonal vybranou částku v prvním, loňském ročníku akce.

Šek s vybranou částkou převzala Bohunka Vojtová, vrchní sestra onkologického centra, z rukou Marka Šikuly, zástupce projektu Pomáhejme onkologii. Tento projekt založila v roce 2016 společnost Jiří Křístek – OFSITO s.r.o. s cílem zajišťovat finanční prostředky na zvýšení komfortu léčby pacientů v Komplexním onkologickém centru Krajské nemocnice T. Bati, a.s., ve Zlíně.

„Jsem velmi ráda, že se opět podařilo uskutečnit charitativní akci a koncert se skvělou atmosférou právě v kavárně 14|15 Baťova institutu. Opět se podařilo zapojit širokou veřejnost do pomoci onkologii ve zlínské nemocnici. Všem, kdo pomáhají, patří velké poděkování“, dodala k proběhlé akci Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, p.o.
Vlastimil Langer
Zdroj:
14|15 Baťův institut, příspěvková organizace
Foto: Vlastimil Langer