Vstupenky na charitativní koncert Filharmonie pod širým nebem jsou již v prodeji

14.05.2019 17:08

ZLÍN - Od pondělí 13. května  jsou v předprodeji vstupenky na  tradiční charitativní koncert Filharmonie pod širým nebem, který se bude opět konat na platformě 14|15 Baťova institutu 11. června ve 20 hodin.

„Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně pod vedením dirigenta Roberta Kružíka zahraje Mou vlast od Bedřicha Smetany. Jako předskokan vystoupí skupina Light & Love a večer zakončí tematický videomapping,“ inforovala mluvčí institutu Alena Babicová.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na obou recepcích 114|15 Baťova institutu a v pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín. Vstupné je 100 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma.

„O koncert je každoročně velký zájem a vzhledem k omezené kapacitě platformy doporučuji všem návštěvníkům, kteří chtějí zažít tento jedinečný hudební večer pod širým nebem, aby si vstupenku zakoupili co nejdříve,“ uvedla Petra Kubíková, ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut.

Výtěžek z charitativního koncertu je určen ve prospěch poskytování sociálně-zdravotní služby pro osoby s duševním onemoc­něním ve zřizovaných Centrech duševního zdraví neziskovými organizacemi Charita Uherské Hradiště a Centrum služeb a podpory Zlín, o. p. s. Akce se koná pod záštitou radní pro oblast sociálních záležitostí, neziskového sektoru a rodinné politiky Michaely Blahové a radního pro oblast kultury, památkové péče, církví, mládeže a sportu Miroslava Kašného. V případě nepřízně počasí bude akce zrušena.

Vlastimil Langer

Foto: FBM