Vsetínští zastupitelé budou jedna v pondělí 23. listopadu

22.11.2020 09:57

VSETÍN - Za dodržení platných hygienických nařízení zasedne prezenčně vsetínské zastupitelstvo v zasedací místnosti městského úřadu na Svárově v pondělí 23. listopadu v 15 hodin.
„Veřejnost může sledovat jednání online. Pro občany, kteří se budou chtít zapojit do diskuze, bude připraven na radnici prostor v zasedací místnosti č. 122 s online přenosem a možností přihlásit se o slovo,“ uvedla tisková mluvčí vsetínské radnice Jana Raszková.

„Je potřeba, aby byl v zasedací místnosti co nejnižší počet lidí.  Přítomni budou pouze zastupitelé, tajemník úřadu, zapisovatelky a vedoucí odboru, jehož bod se právě projednává. Mezi přítomnými budou zajištěny dvoumetrové odstupy, zastupitelé tedy nebudou sedět tradičně u stolu, budou rozmístěni po celé zasedací místnosti,“ vysvětlil starosta Jiří Růžička. „Jednání bude tradičně přenášeno online, proto prosíme občany, aby využili tuto formu jeho sledování. Pro ty, kteří budou chtít vystoupit před zastupiteli, bude vyčleněna vedlejší místnost s videopřenosem, odkud se budou moct přihlásit a zapojit do diskuze, stejně jako tomu bylo na květnovém zastupitelstvu,“ dodal starosta.

Zastupitelé budou projednávat celkem 28 bodů. Odkaz na online přenos bude zveřejněn na www.mestovsetin.cz před jednáním.

Vlastimil Langer

Zdroj: Měú Vsetín
Ilustrační foto: Archiv KNZ