Vsetínský městský úřad je v běžném provozu

02.06.2020 13:26

VSETÍN - Od pondělí 1. června je Městský úřad Vsetín otevřen veřejnosti v plném rozsahu. Jeho návštěvníci jsou však i nadále povinni uvnitř budovy nosit roušky či jinou ochranu úst a nosu.
„Až do konce května byl provoz městského úřadu omezen z důvodu protiepidemických opatření a dovnitř se dostali pouze ti, kteří byli předem objednáni. Od 1. června si už na úřadě občané mohou vyřizovat své záležitosti i bez objednání, a to v běžnou provozní dobu, tedy v pondělí od 8 do 11.30 a od 12.30 do 17 hodin, v úterý, čtvrtek a pátek od 8 do 11.30 a od 12.30 do 13.30 hodin,“ informovala tisková mluvčí vsetínské radnice Jana Raszková.
Asistenti prevence kriminality, kteří v uplynulých dnech hlídali hlavní vstup do radnice, se přesunuli do prostor odboru správních agend, kde se očekává velký nápor žadatelů o nejrůznější služby a bude zde pravděpodobně nutné provoz regulovat, aby nedocházelo ke zbytečným konfliktním situacím.
„Návštěvníky úřadu upozorňujeme, že uvnitř budovy je nutné i nadále mít zakryt nos a ústa, jako prevenci proti možnému šíření koronaviru a udržovat dvoumetrové rozestupy,“ dodala tisková mluvčí.

Vlastimil Langer
Zdroj: MěÚ Vsetín

Ilustrační foto: Archiv KNZ