Vsetín se představil ne veletrhu cestovního ruchu v Brně

30.01.2018 12:03

VSETÍN, BRNO - Na veletrhu cestovního ruchu Regiontour a GO 2018, který se konal 18. – 21. ledna na brněnském výstavišti, se již tradičně jako atraktivní turistická destinace prezentovalo i město Vsetín. Letos to bylo v rámci společné expozice Zlínského kraje jako součást oblasti Valašska.
O propagaci Valašska se letos poprvé staraly pracovnice nově zřízené Destinační společnosti Valašska, která patří pod Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko. Stánek lákal především na krásnou přírodu kolem Vsetína, zajímavé turistické a cyklistické trasy či letošní jubilejní 10. ročník Mezinárodního folklorního festivalu Vsetínský krpec. „Brněnského veletrhu se zúčastňujeme pravidelně a náš stánek je mezi návštěvníky vždy velmi oblíben, ať už díky kvalitním propagačním materiálům nebo vynikajícím krajovým specialitám,“ uvedl místostarosta Tomáš Pifka, který má na radnici ve své gesci oblast cestovního ruchu.
Za čtyři dny si veletrh, na němž se prezentovaly všechny kraje České republiky a sedm z osmi krajů Slovenska, přišlo prohlédnout více než 30 tisíc návštěvníků.

Text a foto: Jiří Žůrek