Vsetín dnes bude dezinfikovat veřejná prostranství

03.11.2020 14:20

VSETÍN – Koronavirová nákaza zasáhla Vsetín v podzimní vlně mnohem silněji než v jarních měsících, proto radnice přistoupila k dezinfekci veřejných prostranství, kterou dnes provedou místní dobrovolní hasiči.

„Z důvodu rostoucího počtu nakažených v našem městě a jeho okolí jsme se po domluvě s hygienou rozhodli dezinfikovat veřejné prostory ve městě. Pro tyto účely jsme získali dezinfekci ze Zlínského kraje,“ vysvětlil starosta Jiří Růžička.

„Dezinfekce ploch ve městě se uskuteční v úterý podvečer. Započne na autobusovém a vlakovém nádraží, následně bude pokračovat v centru Vsetína. Hasiči vydezinfikují parkovací automaty, zastávky MHD i v sídlištích a průmyslových zónách bývalé Zbrojovky Vsetín a Bobrky,“ dodala místostarostka Simona Hlaváčová.

Zdroj a foto: Měú Vsetín