Volby v roce 2020

02.06.2020 10:11

Letošní podzim bude ve znamení voleb do třetiny Senátu, které se budou konat spolu s volbami do zastupitelstev krajů v pátek a v sobotu 2. a 3. října 2020. V krajských volbách se volí každé čtyři roky a to ve 13 krajích
Občané Zlínského kraje budou v senátních volbách vybírat své zástupce v obvodech číslo: 78 – Zlín a 81 – Uherské Hradiště. Tyto volby se dotknout ovšem jen části Zlínského kraje.

Mnohem důležitější jsou krajské volby, protože významnou měrou ovlivní na další čtyři roky chod Zlínského kraje a řešení problémů, které se bezprostředně dotýkají života každého z nás.

Na našich webových stránkách se volbám pochopitelně budeme věnovat a pokusíme se čtenářům představit kandidáty na senátory. 
Pokud se týká krajských voleb, budeme se snažit přiblížit i záměry a cíle politických stran a uskupení, s nimiž vstupují do krajských voleb. Rádi bychom přivítali jakékoli příspěvky od členů Syndikátu novinářů Zlínského kraje, rozhovory, články, a pokud se budete chtít podělit o předvolební situaci v místě Vašeho bydliště, pište, rádi zveřejníme.

Vlastimil Langer