Veřejnost může zasílat návrhy na udělení Ceny města a Čestného občanství

25.01.2019 11:15

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Město Rožnov pod Radhoštěm zveřejnilo výzvu k podávání návrhů na ocenění Cena města Rožnov pod Radhoštěm a Cena starosty města Rožnov pod Radhoštěm a současné také vyzývá k podávání návrhů na udělení Čestného občanství města Rožnov pod Radhoštěm – vše pro rok 2019.

„Návrhy na udělení Ceny města a Čestného občanství musí být na městský úřad doručeny nejpozději do konce března, návrhy na Cenu starosty města kdykoliv během roku,“ uvedl tiskový mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

„Uvedená ocenění budeme v letošním roce udělovat potřetí. V roce 2017 získali Cenu města Richard Sobotka a Miloš Šimurda a Cenu starosty města Spolek rožnovských žen, v loňském roce Cenu města získali manželé Helena a Petr Dobrovolní a Cenu starosty města Ludmila Bajerová. Čestné občanství dosud nebylo uděleno,“ sdělila vedoucí odboru kanceláře starosty Veronika Janíková.

Příslušné formuláře pro návrhy na udělení Ceny města, Ceny starosty města nebo Česného občanství města Rožnov pod Radhoštěm včetně podrobných pravidel pro udělování ocenění poskytování záštit města Rožnov pod Radhoštěm naleznou zájemci na www.roznov.cz/oceneni.

Kontaktní osoba pro případné dotazy: Mgr. Tomáš Gross, Městský úřad Rožnov p. R., Masarykovo náměstí 128, telefon: 571 661 137, e-mail: tomas.gross@roznov.cz.

Vlastimil Langer
Předávání cen v roce 2018. Foto: www.roznov.cz