Veřejnost má příležitost dozvědět se informace k výstavbě jihovýchodního obchvatu Otrokovic

14.01.2019 16:15

OTROKOVICE - Jakým způsobem probíhá a dále se bude ubírat výstavba části jihovýchodního obchvatu našeho města, mohou zjistit občané na veřejném setkání, které zprostředkovala otrokovická radnice.

„Ve středu 23. ledna v 16 hodin se v klubovně hasičské zbrojnice v Kvítkovicích sejdou představitelé města Otrokovice a zástupci Ředitelství silnic a dálnic, kteří budou připraveni odpovídat na otázky veřejnosti,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

„S dotazy týkajících se této velké stavby se na nás obracejí obyvatelé Otrokovic, zejména z části Kvítkovice, stále častěji. A protože je investorem Ředitelství silnic a dálnic ČR, rozhodli jsme se iniciovat tuto besedu, aby byli občané informování přímou cestou a nikoliv zprostředkovaně,“ uvedl starosta města Jaroslav Budek.

Informace na besedě podají zástupci ŘSD v čele s ředitelem Karlem Chudárkem, starosta Otrokovic Jaroslav Budek, místostarostka Hana Večerková, zástupce zhotovitele a další kompetentní osoby.

Ilustrační foto: www.otrokovice.cz