Ve Valašském Meziříčí hořel zaparkovaný automobil

30.10.2019 07:24

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ  – K požáru osobního automobilu ve Valašském Meziříčí vyjížděli v úterý 29. října krátce před osmou hodinou ranní profesionální hasiči z požární stanice Valašské Meziříčí.

„Při požáru nebyl nikdo zraněn, škoda činí okolo 80 tisíc korun, příčinou vzniku požáru se zabývá vyšetřovatel hasičů a Policie ČR,“ sdělil Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

V 7:49 hodin přijali hasiči oznámení o požáru osobního automobilu v ulici Zašovská v místní části Krásno nad Bečvou.

„V době příjezdu hasičů už byl zaparkovaný osobní automobil uhašen náhodnými svědky a dělníkem, který opravoval fasádu blízkého objektu. K uhašení byly použity dva práškové hasicí přístroje a jeden kbelík s vodou,“ informoval Roman Žemlička.
K požáru přijeli policisté, vyšetřovatel hasičů a dostavil se i majitel automobilu. Během dopoledne byl povolán psovod se psem na vyhledávání akcelerantů. Byly odebrány vzorky k provedení expertízy.

Foto: HZS Zlínského kraje