Valašskokloboucká radnice upravuje úřední hodiny pro veřejnost

17.04.2020 07:12

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – V souvislosti s uvolněním opatření proti šíření nákazy koronaviru upravuje Městský úřad Valašské Klobouky režim úředních hodin pro veřejnost.

„Od pondělí 20. dubna budou úřední dny v pondělí a ve středu, a to v době od 8 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin. Pro vyřizování na úřadě už nebude nutné předchozí telefonické objednání, klienti ale musí nadále dodržovat hygienická opatření,“ informovala tisková mluvčí radnice Lenka Zvonková.

„Prosíme občany, aby na úřad přicházeli vyřizovat své záležitosti vždy s rouškou, aby u vstupu do budov používali dezinfekční gely na ruce a aby také dbali na dodržování bezpečné vzdálenosti od ostatních osob. Pokud je možné jejich záležitost řešit přednostně písemně či telefonicky, je vhodné této bezkontaktní cesty využít. Za respektování pravidel děkujeme,“ uvedl Karel Švach, tajemník městského úřadu.
„Aktuálně také pro klienty připravujeme na webu města rezervační systém, jehož prostřednictvím bude možné objednání na vyřízení nejčastějších agend, jako jsou občanské průkazy, cestovní pasy, matriční záležitosti, řidičské průkazy nebo registr vozidel. O spuštění budeme informovat,“ dodal tajemník.  
Vlastimil Langer
Zdroj: MěÚ Valašské Klobouky
Ilustrační foto: Archiv KNZ