V Rožnově odstartovala soutěž Kvetoucí město

07.05.2020 07:58

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Čtrnáctý ročník soutěže Kvetoucí město vyhlásil T klub - kulturní agentura.

„Město Rožnov pod Radhoštěm pod záštitou starosty města Radim Holiše ve spolupráci s Rožnovským spolkem žen a Stavebním bytovým družstvem, hledá ty nejkrásnější květinové výzdoby ve čtyřech kategoriích a to balkony a okna v bytových domech, balkony a okna v rodinných domech, zahrádka před bytovými domy a nově také zahradní úprava před sídlem firmy,“ uvedla tisková mluvčí rožnovské radnice Petra Graclíková.

„Do soutěže se může přihlásit každý občan, nebo firma, která má v Rožnově pod Radhoštěm trvalé bydliště (u firmy poté sídlo nebo pobočka). Kategorie, ve kterých se může soutěžit jsou 4 a to balkony a okna v bytových nebo rodinných domech, zahrádka před bytovými domy anebo zahradní úprava před sídlem firmy.“ řekl starosta města Radim Holiš.

Přihlášky do soutěže si zájemci mohou vyzvednout v podatelnách MěÚ, v Turistickém informačním centru, ve Stavebním bytovém družstvu, v Květinářství u Koryčanských, v potravinách Hruška v ulici Dubková anebo v kanceláři T klub – kulturní agentury. Zde lze přihlášky také řádně odevzdat. Do schránek domů se informační leták spolu s přihláškou dostane v květnovém a červnovém vydání Spektra Rožnovsko.
„Termín pro odevzdání přihlášek je do 30. června 2020 a hodnocení proběhne poté 12. srpna. Komise vybere v každé kategorii 3 vítěze a slavnostní vyhodnocení a předání cen je naplánováno na 23. září 2020.“ doplnila Romana Rusková, dramaturg T klubu – kulturní agentury.

Zdroj: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm

Ilustrační foto: Archiv KNZ