V Rožnově jednali místostarostové Vsetína, Rožnova a Valašského Meziříčí

17.04.2019 13:12

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Na pravidelném setkání se v uplynulém týdnu v Rožnově pod Radhoštěm sešli místostarostové tří valašských měst – Simona Hlaváčová, Tomáš Pifka a Pavel Bartoň (Vsetín), Zdislava Odstrčilová a Yvona Wojaczková (Valašské Meziříčí) a Jan Kučera a Kristýna Kosová (Rožnov p. R.).
„Navázali jsme na tradici z posledních čtyř let, kdy jsme se jako místostarostové pravidelně potkávali a vyměňovali zkušenosti a poznatky z řízení obcí, ale také společně spojovali síly na prosazení společných zájmů v regionu. V Rožnově, Vsetíně i Valašském Meziříčí řešíme podobné problémy, a tak témat, která na těchto poradách diskutujeme , je celá řada,“ uvedla místostarostka Rožnova Kristýna Kosová.

„Na minulém setkání jsme se mimo jiné bavili o koncepci bydlení v našich městech, o možnostech radnic zkvalitnit život seniorů, o školství i či o údržbě města. Jsem vděčný za naši platformu sdílení a spolupráce. Dovolím si říci, že s kolegy ve vedení měst máme nadstandardní vztahy a výbornou spolupráci,“ doplnil Jan Kučera.

Foto: www.roznov.cz