V Otrokovicích se uskuteční celorepubliková soutěž parních stříkaček

14.06.2019 18:33

OTROKOVICE - Sedmý ročník celorepublikového setkání a soutěže parních stříkaček se uskuteční v parku před hotelem Společenský dům v sobotu 15. června.
„Tento sraz pořádá Sbor dobrovolných hasičů Kvítkovice k příležitosti 125. výročí založení sboru. Začátek akce je plánován na 11 hodin dopoledne, kdy se uskuteční slavnostní zahájení. Během dne budou k vidění vystavené historické parní stříkačky a jiná historická i nejmodernější technika. Předběžně je na tuto akci přihlášeno jedenáct parních stříkaček z celé republiky,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Samotná soutěž začne v 13.15 hodin. Hasiči na tuto ojedinělou akci připravili doprovodný program a zajistili bohaté občerstvení.