V Luhačovicích vyrostl strom přání

23.04.2020 08:06

LUHAČOVICE - V Luhačovicích u MěDK Elektra se  jeden ze vzrostlých listnáčů díky nápadu a píli  Báry Čandové, členky Luhačovického okrašlovacího spolku Calma, přeměnil ve strom přání.

„Nestačí si věci jen přát, musí se pro ně i něco udělat. Jenže v nouzovém stavu se toho moc dělat nedá. A tak nám často zbývají jen ta přání. Nenechávejme si je pro sebe. Dejme vědět, co si v době pandemie koronaviru nejvíc přejeme, z čeho máme obavy, co nám chybí nebo na co se těšíme. Ukažme, že v tom nikdo není sám,“ píše se na stromě přání.
Zájemci mohou napsat svá přání na papír ve tvaru listu a vhodit do schránky, která visí na stromě přání. Strom stojí na rohu Masarykovy ulice a ulice U Štávnice u Mědk Elektra.
Povolaná listonoška tuto poštu pravidelně vybírá a přání věší na strom. Pokud si někdo nemůže procházku dovolit, má možnost ozvat se listonošce, která jeho listy bezpečné vyzvedne. Telefonní číslo:732 324 634, pošta bezlistová: stromprani@gmail.com.

Zdroj a foto: MěÚ Luhačovice