Úřední hodiny krajského úřadu pro veřejnost jsou zrušeny až do odvolání

24.03.2020 15:12

ZLÍNSKÝ KRAJ – Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje pro veřejnost zrušil až do odvolání ředitel úřadu. „Výjimkou je provoz podatelny krajského úřadu, který pro veřejnost pro osobní podání zůstává zatím zachován v omezené míře ve dnech pondělí a středa od 8:00 do 11:00 hodin,“ informovala dnes krajská tisková mluvčí Adéla Kousalová

V těchto termínech zde mohou občané osobně podávat například své žádosti v rámci vyhlášených krajských dotačních programů.

„Informujeme také, že omezením vstupu veřejnosti do budovy krajského úřadu nebudou žádosti o dotaci z Programu na podporu stavební obnovy kulturních památek a památek místního významu KUL03-20 přijímány osobně na oddělení památkové péče, ale žadatelé mohou tištěnou podobu žádosti o dotaci zaslat poštou, předat na podatelně nebo zaslat případně datovou schránkou do 27. března,“ dodala tisková mluvčí.

Veřejnost může kontaktovat zaměstnance krajského úřadu přednostně elektronicky nebo telefonicky prostřednictvím elektronické podatelny podatelna@kr-zlinsky.cz nebo telefonního čísla 577 043 111 v původních úředních hodinách krajského úřadu.

jsou na webových stránkách kraje: https://tel.kr-zlinsky.cz.
Vlastimil Langer
Zdroj: Adéla Kousalová, tisková mluvčí Zlínského kraje

Ilustrační foto: Vlastimil Langer