Točna Velíková bude dva dny mimo provoz

19.11.2020 15:47

ZLÍN - Obratiště autobusů linky 46 ve Zlíně-Velíkové bude v pátek 20. a v sobotu 21. listopadu uzavřeno. Autobusy MHD pojedou jen na provizorně posunutou zastávku Velíková-střed.
„V souvislosti s rekonstruováním vozovky a pokládkou živičné vrstvy bude v pátek 20. listopadu a v sobotu 21. listopadu v čase od 8 do 15 hodin uzavřen prostor zastávky Velíková-točna pro veškerou dopravu. Linka 46 bude dočasně zkrácena a bude se provizorně otáčet za asistence pracovníka stavby v ulici Ostratská. Konečná zastávka Velíková-točna bude zrušena. Zastávka Velíková-střed bude po dobu výluky přesunuta asi o 100 metrů zpět na úroveň křižovatky ulic Dolní konec a Ostratská. Přímý kloubový autobus linky 36 (jede z Otrokovic) však bude na točnu po dohodě se stavbou výjimečně vpuštěn,“ informoval tiskový mluvčí DSZO Vojtěch Cekota.
„Toto opatření se dotkne v pátek 10 spojů, v sobotu devíti spojů. Cestující budou o výlucepředem informováni letáčky umístěnými na zastávkách linky 46,“ uvedl hlavní dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Jan Tesař.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: DSZO