Synot otevřel ve Vietnamu dvě nová kasina

24.01.2019 07:19

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Skupina SYNOT opět rozšířila své aktivity v jihovýchodní Asii. Již během prvního měsíce letošního roku uvedla do provozu dvě kasina ve středním a jižním Vietnamu. „Obě tato kasina jsou plně vybavena herní technikou značky SYNOT. Nacházejí se v pětihvězdičkových resortech Cam Ranh Riviéra v provincii Khanh Hoa a Sun Spa Resort ve městě Dong Hoi. Obě města patří k vyhledávaným turistickým oblastem,“ informovala tisková mluvčí skupiny SYNOT Magda Pekařová. 
„Skutečně nás těší, že se nám v expanzi do této oblasti daří. Vietnamský trh samozřejmě má svá specifika a působí zde především společnosti z mimoevropských kontinentů – především se jedná o Ameriku a Austrálii. Jsme tak jedni z mála evropských dodavatelů, kterým se v takové míře podařilo ve Vietnamu prorazit,“ uvedl obchodní ředitel skupiny SYNOT, Miroslav Valenta ml. s tím, že se všechna stávající kasina těší dobré návštěvnosti.
„V dohledné době chystáme další projekty v této oblasti, a to nejen ve Vietnamu, ale také v Kambodži, kde se se snažíme stabilizovat svou pozici a dále distribuovat vlastní produkty,“ dodává dále Valenta.
V nových kasinech jsou umístěny desítky strojů – jedná se o VLT terminály různého typu a samozřejmě také oblíbené rulety. Ve Vietnamu je tak herní technikou značky SYNOT vybaveno již sedm kasin a pracuje se na spuštění dalšího.
První kasino ve Vietnamu SYNOT otevřel již v roce 2015. Na podzim roku pak 2017 ve Vietnamu založil společnost s názvem SYNOT SEA (SYNOT South East Asia). V uplynulém roce navíc SYNOT expandoval do Kambodže, kam dodal stroje do dvou luxusních kasin v Sihanoukville.

O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

Vlastimil Langer

Foto: SYNOT