Stavební firmy a školy Zlínského kraje chtějí zlepšit komunikaci

19.06.2019 09:04

ZLÍNSKÝ KRAJ – Setkání zástupců škol vyučujících ve Zlínském kraji stavební obory s představiteli firem sdružených ve Svazu podnikatelů ve stavebnictví se uskutečnilo v sídle Zlínského kraje.

„Smyslem společného jednání bylo říci si, jak zlepšit vzájemnou spolupráci škol a firem, jak nastavit pravidla pro další co efektivnější komunikaci a zamyslet se nad nedostatky, které brání většímu propojení škol a firem,“ řekl radní pro školství Petr Gazdík, který setkání zahájil.

„Výstupem byla dohoda o vzájemném způsobu komunikace přes Krajskou stavební společnost  - Zlínský kraj, využití portálu www.zkola.cz a zlepšení prezentace stavebnictví jako dobrého zaměstnání,“ dodala krajská tisková mluvčí Adéla Kousalová.

V současné době studuje na školách ve Zlínském kraji 1035 žáků v oborech Stavebnictví, geodézie a kartografie.

Foto: www.kr-zlinsky.cz
Zdroj: www.kr-zlinsky.cz