Sportovní Zlín je v euforii, fotbalisté i hokejisté v pátek vyhráli

15.09.2018 08:23

ZLÍN – Na koni byli v pátek večer prvoligoví fotbalisté FC Fastav Zlín, kteří v předehrávce 8. ligového kola vyhráli v Praze na hřišti Bohemians 0:1 gólem Petra Hronka v 74. minutě utkání a na čas se vyhoupli do čela prvoligové tabulky. Vynikající výkon podal brankář Ševců Stanislav Dostál, který v 78. minutě chytil přísně nařízenou penaltu a vzápětí lapil jistý gól.
Výhrou vstoupili do nového ročníku také hokejisté PSG Berani Zlín, kteří v prvním kole nového ligového ročníku porazili HC Oceláře Třinec 4:2 (2:0, 1:0, 1:2).  Berani vedli ve 33. minutě již 3:0, v závěrečné třetině Oceláři utkání zdramatizovali a snížili na rozdíl jediného gólu. Berani si vítězství nenechali vzít, zisk tří bodů potvrdil při power play Pavel Kubiš. Góly Zlíňanů stříleli Kulda, Popelka a Herman.