Společnost PWO darovala městu Valašské Meziříčí respirátory a dezinfekci

18.04.2020 11:54

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Ve čtvrtek 16. dubna převzali zaměstnanci Městského úřadu Valašské Meziříčí v areálu společnosti PWO Czech Republic, a. s., v Palackého ulici ochranné pomůcky, které společnost městu darovala.

„Firma, která je součástí německého koncernu Progress-Werk Oberkirch AG, poskytla městu Valašské Meziříčí celkem 500 respirátorů FFP2 a 250 kusů individuální dezinfekce na ruce. Od personalistky Lucie Pobořilové je převzali vedoucí odboru životního prostředí radnice Petr Křístek s kolegyní Zuzanou Pernickou,“ informoval tiskový mluvčí meziříčské radnice Jakub Mikuš.
„Oslovil mne přímo předseda představenstva společnosti PWO Czech Republic, a. s., Vít Valíček a nabídl městu zmíněný dar v podobě respirátorů a dezinfekce. Nabídka nás potěšila a rádi jsme dar převzali. Ochranné pomůcky využijeme jak v městem zřizovaných organizacích, tak jistě i na dalších potřebných místech,“ řekl starosta Robert Stržínek.

Zdroj a foto: MěÚ Valašské Meziříčí