Společnost PSG se vrací jako generální partner klubu Berani Zlín

15.08.2018 19:13

ZLÍN - Extraligový hokejový klub Berani Zlín vstoupí do nadcházející sezony s novým názvem a staronovým generálním partnerem. „Vedení klubu zveřejnilo informaci na veřejné tiskové konferenci v Nákupním centru Čepkov v rámci akce Berani na Čepkově,“ infromoval tiskový mluvčí hokejového klubu Roman Ordelt.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo jednání dovést do úspěšného konce. Titulárním sponzorem klubu se stává silná společnost PSG. Do příští sezony vstoupíme s názvem PSG Berani Zlín, kdy logo PSG bude nad znakem klubu. Je symbolické, že právě v roce oslav 90. výročí se vrací společnost, která s naším klubem strávila v názvu nejdelší čas. Uzavřeli jsme víceletou smlouvu, což znamená, že klub stojí na pevných základech. Stále se snažíme získávat další partnery,“ uvedl Martin Hosták, jednatel a generální manažer zlínského hokeje.

„PSG je dlouholetým významným partnerem zlínského hokeje. PSG patří jako společnost k významným stavebním firmám Zlínského kraje a regionu. V neposlední řadě je zvyklá plnit své závazky jak vůči zákazníkům ve stavebním oboru, tak i vůči partnerům, které sponzoruje. To jsou argumenty, které nás vedly vrátit se do pozice generálního sponzora zlínského hokeje,“ řekl výkonný ředitel společnosti PSG Jaroslav Ševela.

Společnost PSG byla generálním partnerem zlínského hokeje devět sezon od léta 2008. V tomto období hokejisté PSG Zlín vybojovali v historii klubu druhý mistrovský titul v sezoně 2013/2014, sezonu předtím obsadili Berani druhé místo po nezapomenutelné finálové bitvě s Plzní.