Souboj hokejových rivalů – Brna a Zlína 2:3 po nájezdech.

06.01.2020 11:00

BRNO – Dva cenné body včera uloupili zlínští Berani na ledě Komety Brno. Utkání více méně rozhodli oba brankáři, tedy brněnský Marek Čiliak a branku Zlína střežící Libor Kašík, kteří byli po utkání právem vyhlášeni nejlepšími hráči utkání. Nejprve měl více práce Kašík, první desetiminutovku hráli hosté ostražitě, ale také dvakrát v oslabení, a tak nebylo divu, že měli domácí optickou převahu. Nástup do druhé třetiny vyšel bleskově Kometě. Hruška se dostal do velmi výhodné pozice a ve 21. minutě poslal domácí do vedení. Zlín posléze vyrovnal po chybě Brna Dufkem.

Ke konci utkání byl stav utkání na vážkách s mírnou převahou brněnských, kterou zúročil přesnou ranou Mueller na stav 2 :1. V 55. Minutě ale zvedl hůl nad hlavu Okál a po vyrovnal skóre na 2:2. Rozhodlo se až po prodloužení v samostatných nájezdech, když se vytáhl zkušený Kašík a postaral se tak o dvoubodový zisk Beranů konečným skórem 2 : 3.