Série venkovních koncertů v Otrokovicích na náměstí začíná

13.06.2020 12:57

OTROKOVICE - První venkovní akcí městského významu v tomto roce a zároveň prvním koncertem na náměstí 3. května před Besedou vstupují Otrokovice do 5. ročníku oblíbených nedělních podvečerů s muzikou. Návštěvníci uvidí a uslyší především otrokovické interprety a umělce se svými kapelami a také mladé talenty ze ZUŠ Otrokovice či DDM Sluníčko.
„V neděli 14. června se představí nejmladší kapela ve městě, skupina Vymeteno. Děti z DDM vystřídá známá country formace Návrat a do třetice skvěle pobaví oblíbené PEXESO,“ uvedla tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Pastuszková.
Děvčata z tanečního souboru Mix Dance vystoupí v neděli 28. června, po nich nadějní zpěváci a zpěvačky ze ZUŠ Otrokovice pod vedením Jany Lukášové, sourozenecké duo Dominik a Richard Gáborovi a nakonec vynikající pop-bluesová kapela DUNDEE & Friends.
Rocková čtveřice Splín se představí 30. srpna a poté osobitá kapela Gadže se svými hosty.
„Zbývá dodat, že letos, stejně jako před dvěma lety, by koncerty na náměstí měly obohatit svými výkony vybrané zahraniční folklorní a dechové soubory v rámci festivalu FEDO 2020. To vše v pátek a sobotu 21. – 22. srpna.“ dodala mluvčí.
„Hudební produkce na náměstí začínají vždy v 16.30 hodin a vstup na akce je volný. Zajištěno je také kvalitní občerstvení.  Koncerty se konají jen za příznivého počasí. Těšíme se na vás,“ upřesnil informace Dalibor Dědek, dramaturg Otrokovické BESEDY.

Vlastimil langer
Zdroj a foto: MěÚ Otrokovice