Saunová noc ve Wellness Horal bude v sobotu v duchu 30. let

02.10.2020 11:46

VELKÉ KARLOVICE – Relaxační centrum Wellness Horal ve Velkých Karlovicích pokračuje v oblíbené tradici saunových nocí na různá témata. Ta nejbližší, v sobotu 3. října, se ponese v retro stylu třicátých let.
„Wellness Horal bude v tento den otevřeno mimořádně až do půlnoci. Atmosféru nočního koupání a saunování podtrhne osvětlení svíčkami a v saunovém světě se budou každou hodinu konat saunové rituály,“ uvedla tisková mluvčí Resortu Valachy Martina Žáčková.
„Při saunování se přeneseme do minulosti a to doslova. Od 19 hodin se návštěvníci mohou těšit na atmosféru podpořenou retro hudbou a výzdobou, uvítáme je v dobových kostýmech. Věříme, že to lidem zpestří zážitek ze saunování,“ láká saunér relaxačního centra Wellness Horal Jiří Malina.
Právě saunové rituály patří k největším lákadlům Wellness Horal. Je jedním z mála v tuzemsku, které pořádá rituály pravidelně a to minimálně osmkrát denně včetně speciálního dopoledního rituálu pro děti. Při rituálech, které návštěvníkům zpestřují pobyt v sauně a výrazně pomáhají posílit imunitu, saunéři víří vzduch ručníky pro zvýšení pocitu horka a intenzívnější pocení. Zážitek podtrhují speciální vonné esence a nabízené tělové peelingy. „Pro saunovou noc jsme zvolili uklidňující esence. Sauny provoní santal, borovice a jedlové jehličí,“ vysvětlil Jiří Malina.
Návštěvu Saunové noci si lze zpestřit i exotickou masáží nebo beauty rituály, aktuální novinkou ve Wellness Horal jsou jávské masáže s rodilými Jávankami.
„Aktuálně je provoz wellness center bez omezení a v prostoru bazénů a saun je možné pobývat bez roušek. Hosté je ale musí používat v šatnách a ve vstupní recepci,“ upozornila Martina Žáčková.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Resort Valachy