S hokejisty už podruhé na dřeň. Permanentky na play off v prodeji

19.02.2017 10:26

VSETÍN - Pro blížící se play off druhé hokejové ligy připravuje VHK ROBE dvě akce pro své fanoušky. „První je už druhá charitativní akce Hokej na dřeň, druhou prodej permanentek na domácí utkání play off,“ informoval Jiří Žůrek z MěÚ Vsetín.
Po loňské úspěšné premiéře akce Hokej na dřeň proběhne ve středu 22. února, při posledním utkání základní části soutěže mezi VHK a Kopřivnicí, přímo na zimním stadionu její pokračování. VHK ve spolupráci s transfuzním oddělením Vsetínské nemocnice v klubovně VHK opět zprovozní registrační a odběrové místo pro zájemce o vstup do Registru dárců kostní dřeně. 
„Pouhé dvě malé zkumavky vaší krve mohou znamenat šanci na život pro nemocné leukémií,“ zve potenciální dárce jednatel VHK ROBE, jinak též sám dárce kostní dřeně, Dan Tobola a pokračuje: „Při loňské akci se zaregistrovalo téměř 80 nových dobrovolníků. Věříme, že i letos se najdou mezi fanoušky další.“ Pokud je vám od 18 do 35 let a jste bez zdravotních komplikací, máte možnost zaregistrovat se po celou dobu utkání.
VHK ROBE dále připravuje prodej permanentek na domácí utkání play off + případná utkání kvalifikace o 1. ligu. V prodeji budou v kanceláři VHK nalevo za brankou hostí, vedle tribuny na stání ještě v pondělí 20. února od 10 do 12 a od 15 do 17 hodin a ve čtvrtek 23. února od 10 do 12 hodin. Ceny permanentek: na stání 1100 Kč, na sezení 1500 korun.
Vlastimil Langer