Ruší se programy v Domě kultury i promítání kina Nadsklepí

14.10.2020 11:40

KROMĚŘÍŽ - Dům kultury v Kroměříži ruší na následující dva týdny připravené akce, promítat se nebude také v kině Nadsklepí. „Nezbývá nám nic jiného, než v souladu s opatřeními, která mají podle vlády zbrzdit šíření koronaviru, zrušit všechny připravené kulturní a společenské akce,“ uvedla místostarostka Daniela Hebnarová.
„Zrušeny jsou: cestovatelská přednáška Marka Jelínka Dobroběžník v Africe, která se měla konat 13. 10., talk show Haliny Pawlowské Manuál zralé ženy připravená na 14. 10., pohádky O chytrém Honzovi (18. 10.) a Káťa a Škubánek (19. 10.) a také poslední koncert cyklu Kroměřížské hudební léto s názvem Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat, jenž se měl uskutečnit 22. 10. Konat se nebudou rovněž představení divadelního předplatného Deštivé dny (21. 10.) a The Naked True – Odhalená pravda (4. 11.). Taneční kurzy pro mládež jsou odložené, kurzy pro dospělé zrušené,“ vyjmenoval ředitel Domu kultury Pavel Sedláček.
Od 12. do 25. října jsou zrušeny všechny projekce v kině Nadsklepí. Týká se to filmových představení Pro balík prachů, Smečka, Léto 85, Afrikou na pionýru, Karel, Greenland: Poslední úkryt, Chlast, Bábovky, Ronnie Wood: Někdo tam nahoře mě má rád.
„Vstupenky je možné vrátit v pokladnách Domu kultury a v kině Nadsklepí do konce listopadu, na show Haliny Pawlowské pouze do konce října,“ doplnil Pavel Sedláček. Pokladna v Domě kultury je otevřená v běžném režimu, v kině pak v pondělí a ve středu od 12 do 20 hodin a v úterý, čtvrtek a pátek vždy od 8 do 14 hodin. Do 25. 10. je zavřená i Expozice Karla Kryla, tudíž také její pokladna.

Vlasti mil Langer

Zdroj a foto: Měú Kroměříž