Rožnovské venkovní koupaliště zahájilo letní sezónu

12.06.2020 10:31

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Rožnovské koupaliště zahájilo ve čtvrtek 11. června svou letní sezónu. K dispozici je 25metrový plavecký bazén, 50metrový bazén s vodními atrakcemi, vodním banánem a vodní trampolínou i dětské brouzdaliště s malou dětskou skluzavkou. 

„V nerezovém rekreačním bazénu lze nalézt velkou dětskou skluzavku, houpací bazén, perličková masážní lůžka, vodní číši nebo divokou řeku. Otevřeno bude v červnu od pondělí do pátku vždy od 11,00 do 19,00 hodin, o víkendech pak od 9,00 do 20,00 hodin. V červenci a srpnu bude otevřeno denně od 9.00 do 20.00 hodin,“ uvedla tisková mluvčí rožnovské radnice Petra Graclíková.

Rožnovské venkovní koupaliště prošlo v roce 2014 rekonstrukcí za 26 milionů korun, díky které mají malí i velcí návštěvníci koupaliště k dispozici řadu atrakcí. Mimo bazény lze na rožnovském koupališti najít také sportovní vyžití jako je stolní tenis, nohejbal, streetball, badminton, ruské kuželky nebo plážový volejbal.

„V provozu je plavecký bazén, dětské brouzdaliště a samozřejmě rekreační bazén s atrakcemi. V něm mohou zájemci vyzkoušet 10 metrů dlouhou skluzavku, dvě vodní masážní děla, masážní perličková lůžka, divokou řeku nebo houpací bazén,“ pozval na koupaliště jednatel provozující společnost Stanislav Zlámal.
V areálu je návštěvníkům zdarma k dispozici také wifi síť, možnost uložení cenností do skříněk a novinkou je půjčování knih.

Vlastimil Langer
Zdroj a foto: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm