Rožnovská radnice pořádá seminář ke grantům

08.01.2019 13:39

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - S finanční podporou 16,245 milionu korun mohou počítat žadatelé o finanční prostředky z rozpočtu města v rámci tzv. programové podpory. „Seminář pro potenciální žadatele proběhne ve středu 9. ledna, žádosti o finanční podporu v některé z vyhlášených oblastí programové podpory pak musí odevzdat nejpozději do úterý 22. ledna,“ informoval tiskový mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

Odbor školství a sportu připravil pro potenciální žadatele o finanční podporu z rozpočtu města v oblasti sportu, kultury, životního prostředí, komunitního života, v oblasti vzdělávacích činnosti a v oblasti spolupráce mezi partnerskými městy seminář, na kterém budou rozebrány podmínky přidělení programové podpory města a také návod, jak vyplnit žádost o tuto finanční podporu,“ uvedl vedoucí odboru školství a sportu MěÚ Rožnov Dušan Vrážel.  
„Zároveň upozorňujeme příjemce dotace, kteří obdrželi programovou podporu v roce 2018, že do konce ledna 2019 musí na MěÚ Rožnov odevzdat vyúčtování této podpory,“ uzavřel Dušan Vrážel.

Vlastimil Langer
Ilustrační foto: www.roznov.cz