Rožnov vystavuje na brněnském Regiontouru a chystá se na další veletrhy

18.01.2019 19:33

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Od čtvrtka 17. ledna až do neděle 20. ledna se město Rožnov a mikroregion Rožnovsko prezentuje na veletrhu cestovního ruchu v Brně.

Brněnský Regiontour bývá tradičně prvním domácím veletrhem, na který zamířili pracovníci informačních center a cestovních agentur.
„Naše město a mikroregion zde propagujeme prostřednictvím Destinační společnosti Valašsko ve stánku v expozici Zlínského kraje, tedy Východní Moravy. Zájemcům nabízíme informace a propagační materiály související s letní turistickou sezonou, především pak náš celoroční kalendář akcí a také dvojici úspěšných materiálů Den v Rožnově a Dovolená na Rožnovsku. Zájem ale očekáváme i o program Valašského muzea,“ popsal destinační manažer města Marek Havran s tím, že důraz při prezentaci města je kladen na novinky, které letos Rožnov v rámci svých kulturních aktivit připravil.

„Regiontour není posledním veletrhem, na kterém se Rožnov a okolí představí. V příštích týdnech zamíří pracovnice informačních center z Valašska například do Bratislavy, Hradce Králové, Ostravy nebo Prahy,“ informoval tikový mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

O náklady, které jsou spojeny s prezentací na veletrzích cestovního ruchu, se podělí město Rožnov a Sdružení Mikroregion Rožnovsko, náklady na expozici a výstavní prostor hradí tradičně Centrála cestovního ruchu Východní Moravy. Celkem by účast na veletrzích podle mluvčího neměla stát více než 30 tisíc korun.

Vlastimil Langer

Ilustrační foto: Archiv KNZ