Rožnov card opět nabízí výhody v hlavních atraktivitách města

18.05.2019 09:09

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Do své čtvrté sezony v Rožnově pod Radhoštěm vstupuje karta hosta – Rožnov card. Stejně jako v předchozích letech čeká také v sezoně 2019 na návštěvníky Rožnova pod Radhoštěm a turisty spousta zajímavých slev a bonusů a výhod.
„Při využití celé nabídky karty dělají slevy a výhody přes pět set korun, takže například čtyřčlenná rodina může ušetřit až dva tisíce korun. Rožnov card obdrží každý, kdo se ve městě ubytuje na dvě a více nocí v některém z dvacítky participujících ubytovacích zařízení?“ informoval tiskový mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.       

„Mezi tradiční atraktivity, které jsou na kartě a které nabídnou držitelům karty slevy či výhody, i letos patří například Valašské muzeum v přírodě, Rožnovské pivní lázně, Ranč Bučiska, svíčkárna Unipar, Gibon park nebo únikové hry Escape Rožnov,“ představil Rožnov card 2019 rožnovský destinační manažer Marek Havran.

Karta stejně jako v minulých letech platí od května do konce roku. Zatímco loni se vydalo osmnáct tisíc karet, letos se počítá s mírným navýšením a připraveno bude přes dvacet tisíc karet, které se na hotelech, penzionech a apartmánech vydávají od května až do konce roku. „Cílem je nabídnout lidem, kteří v Rožnově přespí na dvě a více nocí, výhodné slevy a bonusy nejen v hlavní letní sezoně, ale také mimo sezonu. Jsme přesvědčeni, že naše město a okolí si všichni nádherně užijí nejen v létě, ale také třeba v říjnu či listopadu nebo kdykoliv jindy,“ řekl Marek Havran.

Jako ideální se jeví využít kartu během několikadenního pobytu v Rožnově. „Jednotlivé slevy jsou poskládány tak, aby poskytly držitelům karet zábavu přibližně na ty tři dny, které tady pobudou. Výhodné to může být jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi, protože právě dětských aktivit je na kartě dostatek,“ doplnil Marek Havran. 

Rožnov card turisté obdrží v rekordním počtu celkem dvaceti ubytovacích zařízeních v Rožnově pod Radhoštěm (včetně všech čtyř čtyřhvězdičkových hotelů) za ubytování na dvě a více nocí. Karta platí do konce roku a každá sleva či výhoda lze využít jen jednou.
Vlastimil Langer

Foto: www.roznov.cz