Rodiče rožnovských dětí se setkali s vedením mateřské školy i města

12.01.2019 10:15

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Na rožnovské radnici se počátkem týdne setkali rodiče dětí z MŠ 5. května s novou ředitelkou školky a vedením města.“ Diskutovalo se především o směřování školky a systému vzdělávání po nástupu Lucie Vašinové do funkce ředitelky mateřské školy,“ informoval tiskový mluvčí rožnovské radnice Tomáš Gross.

Od 1. ledna má MŠ 5. května novou ředitelku. Na základě doporučení odborné komise a rozhodnutí rady města do této funkce nastoupila Lucie Vašinová.
„Jmenování Lucie Vašinové vzbudilo u části rodičů otázky týkajících se směřování školky. I proto svolala po dohodě s radou nová paní ředitelka schůzku. Setkání se uskutečnilo v pondělí 7. ledna na městském úřadě a za účasti členů rady města. Lucie Vašinová zde představila svou vizi pro směřování školky a odpovídala na dotazy rodičů,“ uvedl místostarosta Rožnova Jan Kučera.

„Potvrdili jsme také, že rozhodnutí rady o výběru ředitelky je neměnné. Starosta vyzval rodiče, aby nechali paní ředitelku pracovat na realizaci své vize s tím, že se po symbolických 100 dnech můžeme opět setkat,“ doplnil Jan Kučera.

Vlastimil Langer
Foto: www.roznov.cz