Řidička osobního auta nezvládla předjíždění a skončila na střeše v potoku

11.07.2019 14:20

VSETÍN – Vsetínští dopravní policisté zjišťují okolnosti dnešní ranní nehody osobního auta u Valašského Meziříčí, při níž se zranila jeho řidička, škoda na vozidle činí 150 tisíc korun.
 „Deset minut před pátou ráno jela ve směru od Rožnova pod Radhoštěm k Valašskému Meziříčí s vozidlem Suzuki čtyřiapadesátiletá řidička z Rožnova pod Radhoštěm. Na rovném úseku silnice ještě před odbočkou do místní část Valašského Meziříčí Hrachovec začala předjíždět nákladní soupravu. Při manévru se ale dostala vlevo mimo vozovku a sjela do koryta potoka. Auto skončilo na střeše,“ informoval policejní mluvčí Vladislav Malcharczik.

 Při nehodě řidička utrpěla lehké zranění a to si vyžádalo převoz do nemocnice. Policisté u řidičky provedli dechovou zkoušku ke zjištění alkoholu, výsledek byl negativní.
„Vyšetřování dopravní nehody byl provoz na komunikaci omezen. Vyproštění vozidla proběhlo při zcela uzavřené silnici. O půl osmé byla komunikace zcela průjezdná,“ dodal mluvčí.

Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody o poskytnutí informací. Učinit tak mohou na jakékoliv policejní služebně nebo prostřednictvím linky 158.

Vlastimil Langer

Foto: Policie ČR