Registrace na cyklojízdu Dubnica nad Váhom – Otrokovice je spuštěna

18.05.2019 06:45

OTROKOVICE - Čtvrtý ročník silniční hobby cyklojízdy Dubnica nad Váhom - Otrokovice se uskuteční 23. „Zaregistrovat se mohou zájemci již nyní prostřednictvím webových stránek Otrokovic nebo e-mailu do 20. června,“ sdělila tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

„V neděli 23. června v 7 hodin ráno odjedou cyklobusy se zaregistrovanými účastníky od budovy městského úřadu č. 1. na startovní čáru. Bylo by vhodné, aby se účastníci začali sjíždět kolem šesté hodiny, abychom zajistili nakládku kol a dodrželi avizovaný odjezd. V Dubnici nad Váhom bude jízda odstartována v 9:15,“ uvedl David Ambroz z odboru školství a kultury, který se podílí na organizaci celé akce.
Na startu obdrží každý cyklista startovní číslo, čip a mapu trasy. Na trase budou připraveny tři občerstvovací stanice s nápoji. V cíli u hotelu Baťov – Společenský dům už bude na každého čekat porce guláše, nápoj a každý obdrží pamětní list se svým jménem, délkou trasy a přesným časem, za který stanovenou trasu ujel.

„Kromě dopravy pro cyklisty a jejich kol do slovenské Dubnice nad Váhom bude zajištěna také zdravotní služba. Doprovodné vozidlo, které pojede na trase, mohou využít ti, kterým případně dojdou síly,“ ubezpečil David Ambroz.

Cyklistický den dělí několik závodů. Hobby jízda je součástí 56. ročníku Medzinárodních dní cyklistiky, které pořádá Športový klub cyklistiky Dubnica nad Váhom pod záštitou primátora partnerského města Dubnica nad Váhom Petera Wolfa a starostky města Otrokovice Hany Večerkové.

Zatímco závodníci U19 odstartují z Dubnice na Váhom v 9 hodin, hobby cyklisté vyjedou 9:15 hodin, a pojedou stejnou trasou. Dalším závodem U19 je odpolední kritérium, které se uskuteční v 15:30 hodin na Baťově kolem hotelu Společenský dům. „Pro fanoušky je připraven zábavný program. Určitě si nenechte ujít setkání s významnými hosty a přijďte svou přítomností podpořit i všechny účastníky závodů,“ láká David Ambroz.

Zaregistrovat se můžete zde: www.otrokovice.cz pod záložkou „Cyklojízda“ nebo
prostřednictvím e-mailu: cyklojízda@otrokovice.cz. Bližší informace poskytne David Ambroz, ambroz@muotrokovice.cz, 577 680 451.