Razula láká v sobotu na dětský závod a zabíjačkové speciality

18.01.2019 07:05

VELKÉ KARLOVICE – Vynikající podmínky panují před víkendem ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích. „Lyžaři si mohou návštěvu střediska v sobotu zpestřit dětským lyžařským závodem nebo ochutnávkou zabíjačkových specialit. V provozu jsou také běžkařské stopy v údolí,“ informovala tisková mluvčí Resortu Valachy Martina Žáčková.

„Na sjezdovkách leží 80 centimetrů přírodního i technického sněhu, který je zvláště v ranních hodinách díky mrazivému počasí pevný a nabízí opravdu příjemné lyžování. Přestože hlavní zimní sezóna odstartuje až v únoru s jarními prázdninami, návštěvnost je už nyní výborná. Lyžujeme denně až do 17:30 hodin, což k nám láká řadu jednodenních návštěvníků z regionu, kteří si přijedou zajezdit odpoledne po práci,“ řekl šéf Ski areálu Razula Martin Pařízek.

V sobotu 19. ledna od 13 hodin se na sjezdovce Horal uskuteční první z třídílné série dětských lyžařských závodů O pohár strašidýlka Razuláka. „Slalom se jede ve třech věkových kategoriích, zapojit se mohou i nejmenší děti v doprovodu rodičů,“ zve vedoucí lyžařské školy Razulák Kristýna Veitová.

U sjezdovky Razula zase lyžařům zpestří návštěvu sobotní nabídka zabíjačkových specialit. Během pauzy při lyžování si tak návštěvníci mohou pochutnat na ovarové polévce, výpečcích se zelím, jitrnicovém i jelitovém prejtu a dalších dobrotách. „Víkendy se zabíjačkou jsou u nás tradičně oblíbené, budou se proto během zimy ještě třikrát opakovat,“ dodal Martin Pařízek.

V neděli 20. ledna bude sjezdovka Razula mimořádně uzavřena kvůli soukromé akci s neveřejnými lyžařskými závody.

Více informací: www.razula.cz

Vlastimil Langer

Foto: Resort Valachy