Radnice chce znát názory občanů na rozvoj kultury ve městě

15.05.2020 11:14

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Kultura a kulturní aktivity patří v Uherském Hradišti k důležitým oblastem trávení volného času jeho občanů, ale i návštěvníků. Radnice v současné době aktuálně připracuje důležitý projekt zaměřený právě na rozvoj kultury ve městě.

„Výsledkem bude vytvoření Koncepce rozvoje a řízení kultury v Uherském Hradišti, která  má přinést společnou sdílenou vizi rozvoje kulturního života města v následujících letech. Jedná se o tvůrčí živý dokument reagující na potřeby města Uherské Hradiště a jeho obyvatel.

Velmi důležitým podkladem pro vypracování Koncepce rozvoje a řízení kultury jsou tak i preference a priority občanů města. Z tohoto důvodu se na Vás obracíme s žádostí o spolupráci,“ uvedl tiskový mluvčí hradišťské radnice Jan Pášma.

Průzkum zajišťuje společnost PROCES – Centrum pro rozvoj obcí a regionů, s.r.o. „Zajímá nás, jak jste spokojeni s kulturním vyžitím a kulturní infrastrukturou ve městě. Dotazník je možné vyplnit elektronicky na webovém odkaze: https://uhkultura.rozvoj-obce.cz/obcane,“ dodal tiskový mluvčí.

Zdroj: MěÚ Uherské Hradiště
Ilustrační foto: Marek Malůšek