Při nehodě dvou osobních aut v Lípě se zranilo pět lidí

05.07.2019 13:27

LÍPA - U dopravní nehody dvou osobních automobilů v Lípě nad Dřevnicí zasahovali ve čtvrtek 7. července večer od 21:20 hodin profesionální hasiči z centrální požární stanice Zlín.

„V obou vozidlech cestovalo šest lidí. Jednu zraněnou osobu hasiči vyprostili na páteřní desce bez použití vyprošťovacího hydraulického zařízení. Další čtyři zraněné osoby si převzala Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje a později je odvezla k dalšímu vyšetření do nemocnice,“ informoval mluvčí HZS Zlínského kraje Roman Žemlička.

Hasiči obě vozidla zabezpečili proti vzniku požáru a uniklé provozní kapaliny zasypali sypkou sorpční látkou. Po dobu šetření nehody osvětlovali policistům místo nehody. Po uklizení silnice se hasiči vrátili dnes v 1.31 hodin na stanici.
Foto z místa nehody: HZS Zlínského kraj