Předvánoční kampaň Srdce pro Baťovku pomůže zlínské nemocnici

02.12.2021 08:36

ZLÍN - Oblíbené Hitrádio Zlín spustilo předvánoční kampaň s názvem Srdce pro Baťovku. V jejím rámci si mohou zájemci zakoupit speciálně vyrobené baňky ve tvaru srdce, zabalené do dárkového balení.

„Výtěžek akce pomůže zakoupit nový sedací nábytek pro Gynekologicko-porodnické oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. xNastávající maminky tak budou moci trávit důležité životní chvíle v mnohem příjemnějším a modernějším prostředí,“ sdělil Zdeněk Dvořák, PR specialista KNTB.

„Naše charitativní srdce mají svůj příběh. Všechna byla vyrobena na Valašsku a ti, kteří si je zakoupí, získají nejen krásnou ozdobu na vánoční stromek, ale také pomůžou dobré věci v našem regionu,“ vzkázala Klára Farníková, marketingová konzultantka Hitrádia Zlín.
„Když jsme se o této akci dozvěděli, moc nás potěšila. Pomůže nám vytvořit pacientkám zase o něco hezčí a funkčnější prostředí. Velmi děkujeme organizátorům kampaně i těm, kteří se do ní zapojí,“ prohlásila Kateřina Slováčková, vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení zlínské nemocnice.

Baňky ve tvaru srdce lze zakoupit přes e-shop Hitrádia Zlín prostřednictvím odkazu https://hitradiozlin.cz, a osobně vyzvednout na zlínské adrese U hřiště 400, Mladcová. Cena za jedno balení baněk je 200 korun.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně