Prázdniny ve Zlíně? Zkuste je spojit s gospelovým zpěvem!

05.07.2018 10:18

ZLÍN – Letní škola gospelového zpívání, která již několik let zpestřuje nabídku prázdninových aktivit ve Zlíně, je připravena od 8. do 14. července.

V šesti dnech se zájemci zúčastní intenzivních podvečerních lekcí gospelového zpěvu pod vedením zkušených francouzských lektorů Ronalda Chama a Kevona Stevy Claire. Lekce probíhají od neděle 8. 7. do pátku 13. 7. vždy od 17 do 21 hodin ve Zlínském klubu 204. Vyvrcholením kurzu je závěrečný koncert účastníků kurzu, který se uskuteční v sobotu 14. července od 18 hodin v Kongresovém centru ve Zlíně. Organizátorem akce je zapsaný spolek Duše zpívej, z. s. centrum pro podporu kulturních aktivit, jenž spolupracuje se spolkem Malá múza, který ve stejných dnech připravuje na příměstském táboře vystoupení dětí.

„Letní školou gospelového zpívání již deset let zpestřujeme prázdninový program milovníků gospelů a spirituálů. Škola je otevřena pro všechny zájemce bez rozdílu věku, vyznání a pěveckých zkušeností. Máme velmi zkušené lektory z Francie, kteří dokáží za týden účastníky kurzu připravit pro závěrečný koncert, který má atraktivní program, skvělou atmosféru a opakovaně vyprodává velký sál Kongresového centra Zlín. Skvělé je to, že dochází k mezigeneračnímu setkávání – na závěrečném koncertu vystupují jak dospělí, tak děti z Malé múzy. Jazyková bariéra neexistuje, máme v týmu dostatek tlumočníků a ostatně  - hudba sbližuje. Kurzy jsou skvělou příležitostí také pro mimozlínské zpěváky. Ti mají každý den dostatek volného času k poznávání zajímavých míst ve Zlíně a blízkém okolí. Právě nyní je vhodný čas pro registraci účastníků Letní školy na našich webových stránkách,“ zve do Zlína Marta Burkert, předsedkyně pořadatelského spolku Duše Zpívej.

Kontakt:

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, PR a marketing