Pomoci zlínské nemocnici je možné i přes nejnavštěvovanější nákupní webové stránky v regionu

06.04.2020 10:32

ZLÍN - Provozovatelé portálu Slevíci, což jsou nejnavštěvovanější nákupní www stránky v regionu, pomáhají Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně.

„Na odkazu www.slevici.cz/nemocnice spustili akci, ze které část vybraného obnosu poslouží pro nákup hygienických potřeb, léčiv a dalších potřebných materiálů,“ sdělil tiskový mluvčí nemocnic Zlínského kraje Egon Havrlant.
„První linie, tedy lékaři, zdravotní sestry, laboranti i záchranáři, to jsou ti, kteří v tomto období téměř nespí, netráví čas se svou rodinou, jí za pochodu, neodpočinou si a dělají vše co je v jejich silách. Pojďme jim zkusit společně pomoci a přispět na nákup nezbytných věcí, které jsou dnes tolik potřeba,“ vyzval Jiří Švirák ze společnosti BLUE 88, která portál Slevíci provozuje.
Akce vznikla po dohodě se zlínskou nemocnicí, která také definovala materiál, který by měl být z výtěžku zakoupen.
„Jde o další významnou pomoc, kterou vítáme. Všichni víme, jak komplikovaná je současná situace. Bez podpory veřejnosti, firem a mnoha organizací by ji zdravotnická zařízení zvládala mnohem obtížněji. Za pomoc jsme opravdu vděční a vážíme si jí,“ vzkázal Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje.

Akce na www.slevici.cz/nemocnice je již spuštěná a potrvá až do 18. dubna.
Vlastimil Langer
Zdroj: Egon Havrlant, tiskový mluvčí nemocnic Zlínského kraje
Foto: www.slevici.cz/nemocnice