Podnikatelé mohou zdarma propagovat výrobky a služby

13.07.2020 07:14

OTROKOVICE – Možnost propagovat zdarma svoje výrobky nebo služby nabízí na svých webových stránkách Místní akční skupina Severní Chřiby a Pomoraví (MAS SCHP).
„Producenti mohou e-mailem odeslat vyplněnou kartu a nechat se do databáze zdarma uvést.

V současné době probíhá sběr dat. Údaje do této databáze budou zadávány ze strany MAS SCHP. Lokální producenti budou rozřazeni do následujících skupin: obchody a prodejny; potraviny a přírodní produkty; řemesla;  rukodělné výrobky; služby; stravování a ubytování.

Následně se uskuteční prostřednictvím médií široká propagace, aby lidé začali databázi k vyhledávání místních produktů a služeb využívat,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Pastuszková.

Celá propagace je bezplatná. Žádná investice, vyjma času na vyplnění karty, tedy není vyžadována. „Jde o zajímavý projekt, který by mohl být i vzhledem k současné situaci prospěšný. Uvedené informace poslouží k propagaci daných služeb a výrobků nejen v rámci turismu, ale mnohdy i pro okolní zájemce,“ uvedla v korespondenci městu Jana Dorogy z MAS SCHP, která je také kontaktní osobou kanceláře.

Místní akční skupina Severní Chřiby a Pomoraví, jejíž jsou Otrokovice součástí, chce v rámci kampaně Regiony sobě zvýšit povědomí o lokálních producentech v rámci turismu a podpořit lokální ekonomiku. Za tímto účelem byl vytvořen web, kde je možné vyhledat daného producenta dle územní působnosti nebo dle poskytované služby.
Kartu producenta naleznete v příloze. Informace uvedené na této kartě budou kanceláří MAS SCHP zadány do mapy na webové stránce https://www.regionysobe.cz/.  Na webu je již nyní možné vidět zapojené subjekty.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Měú Otrokovice