Po zloději nového skútru pátrá zlínská policie

14.08.2019 12:03

ZLÍNSKO - Zlínští policisté od pondělí 12. srpna pátrají po ukradeném skútru značky Yamaha modré barvy za víc ne 80 tisíc korun. Jeho čerstvý majitel ho měl zaparkovaný v areálu bývalého Svitu v centru Zlína ve Vavrečkově ulici u budovy číslo 5333, Kovárna VIVA.
„Devětatřicetiletý muž ze Zlína si minulý týden koupil nový skútr značky Yamaha NMAX 125 modré barvy, s nímž přijel v pondělí do ulice Vavrečkova, kde ho zaparkoval v 7.00 hodin. Skútr měl převozní značky. Po osmé hodině stál ještě na parkovišti, ale když k němu majitel přišel v devět hodin, už na místě nebyl. Spolu s ním zmizela i přilba a rukavice,“ sdělila dnes policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli krádeže. „Pokud jste si v pondělí mezi osmou a devátou hodinou ráno všimli na parkovišti u budovy číslo 5333 – Kovárna VIVA, jak někdo nakládá na vozík, případně do nákladního vozidla modrý skútr nebo s ním odjíždí, ozvěte se, prosím, na linku tísňového volání policie – 158,“ obrací se na veřejnost policejní mluvčí.
Vlastimil Langer

Foto: Policie ČR