Na zledovatělé silnici skončil autobus v příkopu, nikdo nebyl zraněn

13.02.2019 09:23

LUHAČOVICE – K havárii autobusu vyjeli dnes krátce před půl sedmou ranní profesionální hasiči profesionálních hasičů ze stanice Luhačovice.

„Řidič autobusu vjel v Luhačovicích v místní části Kladná Žilín ve stoupání do pravotočivé zatáčky, na zledovatělém úseku autobus sjel zadní částí do příkopu, kde se zastavil. Řidič autobusu nebyl schopen s vozem vyjet zpět na cestu. Nikdo se nezranil a po příjezdu hasičů byli cestující mimo autobus.“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.

Hasiči autobus stabilizovali proti dalšímu pohybu. Přes Správu a údržbu silnic Zlín zajistili do místa sypač k ošetření zledovatělého úseku, aby bylo možné autobus bezpečně z příkopu vyprostit. Společnost, které autobus patří, k vyproštění vozu zajistila vyprošťovací automobil, s jehož pomocí autobus z příkopu dostala na silnici.

Foto: HZS Zlínského kraje