Po srážce s nákladním autem zahynula řidička osobního vozu

12.04.2019 18:28

JASENNÁ – Při nehodě nákladního automobilu a dvou osobních aut u Jasenné na Zlínsku zemřela dnes okolo 13. hodiny 64 letá řidička jedno z osobáků. Kvůli nehodě byla páteřní komunikace mezi Zlínem a Vsetínem uzavřena po dobu pěti hodin.

K likvidaci následků nehody tří vozidel za Sirákovem ve směru na Jasennou vyslal operační důstojník HZS Zlínského kraje v 13:08 hodin profesionální hasiče ze Zlína, Vsetína a dobrovolné hasiči z Vizovic,“ informoval Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje.

Při příjezdu hasiči zjistili, že se jedná o nehodu jednoho nákladního automobilu a dvou osobních vozidel. „V jednom z osobních vozidel byla těžce zraněná a zaklíněná osoba. Hasiči zahájili s pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení práce na odstranění částí vozu, které bránily ve vyproštění zraněné osoby. Následně zraněnou osobu předali zdravotníkům. Po několika oživovacích pokusech lékař konstatoval její úmrtí,“ dodal mluvčí hasičů.

Ilustrační foto: Archiv KNZ