Po senzačním vítězství v Brně přišla krutá prohra se Spartou

09.10.2019 06:32

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín nestačili v úterý 8. října v předehrávce 11. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na domácím ledě na pražskou Spartu. Pražané jim nadělili šest gólů a celkem v pohodě vyhráli 1:6.

Berani po senzačním vítězství v Brně nenavázali na předchozí dvě vítězná utkání a vysoko prohráli. O výsledku rozhodla již první třetina, neboť po šestnácti minutách vedla Sparta již 3:0 a mladý brankář Daniel Huf přenechal místo v beraní kleci Marku Čiliakovi.
Svěřenci německého kouče Uwe Kruppa byli hodně efektivní v koncovce a svůj náskok ještě navýšili. Berani dali na začátku třetí třetiny alespoň čestný gól, jehož autorem byl Bedřich Köhler. Paradoxem utkání je, že Zlín svého soupeře v počtu střel vysoko přestřílel 49:24, ovšem na body to zdaleka nestačilo. PSG Berani Zlín – HC Sparta Praha 1:6 (0:3, 0:2, 1:1).

Zlínští hokejisté hrají v pátek 11 října doma s Třincem, začátek v 17:30 hodin.