Otrokovičtí zastupitelé budou volit starostu

12.02.2019 07:42

OTROKOVICE – Zastupitelé města Otrokovice bedlou ve středu 13. února od 16 hodin v malém sále Otrokovické BESEDY na 3. zasedání zastupitelstva volit nového starostu a další zástupce vedení města. Zasedání zastupitelstev jsou podle zákona veřejná.
„Nově bude také v den zasedání vysílán on-line přenos na webových stránkách města Otrokovice a kanále Youtube Městská televize Otrokovice, která bude zajišťovat toto živé vysílání,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.
„Bude se jednat o historicky první živý on-line přenos ze zasedání Zastupitelstva města Otrokovice. Za případné prvotní nedostatky se předem omlouváme. Upozorňuji, že ze zasedání nebude pořizován záznam, který by bylo možné zpětně zhlédnout,“ uvedla vedoucí kanceláře starosty Lenka Kvapilová, která má v kompetenci agendu městského zastupitelstva.

Bližší informace o programu zasedání městského zastupitelstva naleznete na úřední desce Městského úřadu Otrokovice a také na internetových stránkách města www.otrokovice.cz v sekci úřední deska.

Vlastimil Langer

Ilustrační foto: Archiv KNZ