Otrokovického in-line poháru se mohou zúčastnit všechny věkové kategorie

07.06.2019 08:55

OTROKOVICE - Již po třinácté se v sobotu 8. června roztočí kolečka bruslí a koloběžek na in-line oválu v Otrokovicích. Speedskating club Otrokovice opět pořádá tradiční Otrokovický in-line pohár.

„Dopolední program bude patřit závodům na koloběžkách a fitness bruslích. Odpolední program je určen sportovcům, kteří se bruslení věnují jako hlavnímu sportu a jsou zpravidla registrováni v nějakém in-line klubu. Závodit se bude ve všech věkových kategoriích, od dětí co zvládnou teprve odrážedlo až po veterány. Mezi nejzajímavější závody bude patřit závod na půl hodiny, tzv. půlhodinovka a závody rodinných a týmových štafet, které proběhnou kolem 16 hodiny odpolední,“ řekla k programu tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Pro vítěze jsou připraveny originální lité medaile a další věcné ceny. Kdo by se chtěl závodů zúčastnit, musí se nejpozději do středy registrovat na webu www.ssco.cz.

Foto: www.otrokovice.cz