Otrokovické hudební léto nabídne komornější program než tradiční Otrokovické letní slavnosti

21.07.2020 11:04

OTROKOVICE - Čtyřdenní akce Otrokovické hudební léto se uskuteční ve dnech od 23. do 26. července. Místo tradičních Otrokovických letních slavností se z důvodu vládních nařízení letos uskuteční tato náhradní akce.

„Věřím, že se pracovnímu týmu Otrokovické BESEDY podařilo připravit zajímavý program. Kromě již zaběhlých hudebních koncertů, letního kina a programu pro děti, je letos úplnou novinkou dvoudenní gastrofestival. V sobotu a v neděli můžete v parku před Společenským domem ochutnat pestrou škálu pokrmů pocházejících z mnoha světových oblastí,“ uvedl Filip Pastuszek, jednatel Otrokovické BESEDY.  
Nicméně celkový kulturní program je v letošním roce komornější, než bylo zvykem v případě tradičních Otrokovických letních slavností, právě kvůli omezujícím vládním nařízením týkající se pandemie COVID-19.
„Věříme, že v příštím roce se již všichni návštěvníci budu moci těšit na tradiční Otrokovické letní slavnosti s bohatým programem. Přeji všem návštěvníkům, aby si Otrokovické hudební léto užili,“ dodal Filip Pastuszek.
„Ačkoliv již nejsou v souvislosti s koronavirem nařízeny dvoumetrové rozestupy a další hygienická opatřeni, je třeba myslet na zvýšená osobní hygienická pravidla,“ dodala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Pastuszková.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Měú Otrokovice