Otrokovická BESEDA slavnostně otevře v přístavišti nový stánek TIC

29.05.2020 12:25

OTROKOVICE - Otrokovická BESEDA zve srdečně všechny příznivce dobré zábavy a kvalitní muziky na oficiálně první venkovní akci, kterou po delší odmlce pořádá v přístavišti u řeky Moravy.
„V sobotu 30. května od 10 do 16 hodin je pro veřejnost připraven zajímavý program. Vstup je volný,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.
Návštěvníky čeká nejen otevření nového stánku turistického informačního centra, ale hlavně vystoupení známých otrokovických kapel Tady a Teď a GAIA, které budou hrát ze střechy lodi Morava. Chybět nebude kvalitní občerstvení. Cyklistům, kteří zavítají do přístaviště, díky spolupráci Otrokovické BESEDY s KCK CYKLOSPORT-MODE, bude nabídnuto zdarma poskytnutí základního servisu kol před letní sezónou.
„Pracovníci ve stánku turistického informačního centra budou mimo jiné nabízet nové zajímavé suvenýry a rozdávat zbrusu novou mapu Otrokovic. Hezké počasí je objednáno, těšíme se na vás,“ pozval veřejnost jednatel Otrokovické BESEDY Filip Pastuszek.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Otrokovice