Otrokovická BESEDA ruší filmová, divadelní, hudební, společenské a jiné akce

11.03.2020 09:07

OTROKOVICE - Na základě vydaného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví týkající se nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 ruší v období od 11. března prozatím do 22. března Otrokovická BESEDA veškerá  filmová, divadelní, hudební, společenské a jiná umělecká představení. V uvedeném období se ruší i všechny kurzy a zájezdy, které Otrokovická BESEDA organizuje.

„Provoz Otrokovické BESEDY bude v uvedeném období omezený. Využívejte prosím mobilní telefonické kontakty a emaily na jednotlivé pracovníky naší společnosti, které jsou uvedeny na www.otrokovickabeseda.cz v sekci O NÁS – kontakty,“ uvedl jednatel Otrokovické BESEDY Filip Pastuszek. Současně bude v uvedeném období uzavřena i Městská galerie Otrokovice.

„Provoz turistického informačního centra bude mimo sobotu otevřen prozatím v běžné otevírací době. Provoz Městské kavárny bude otevřen včetně víkendu v běžné otevírací době,“ dodala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

„U koncertů skupiny Fleret se Zuzanou Šulákovou a Dana Bárty a Illustratosphere jednáme o přeložení termínů. Stejně tak i u filmů, které se měly promítat ve výše uvedeném období. Ohledně možnosti vrácení lístků Vás budeme v následujících týdnech informovat, včetně uvedení nových termínů předmětných koncertů,“ řekl dále jednatel.

Aktuální informace k provozu a znovuotevření Otrokovické BESEDY budou vydávány prostřednictvím jejich webových stránek a Facebooku.

Zdroj: MěÚ Otrokovice

Foto: Archiv KNZ